Betyg: 4Mysigt bad med brygga och litet hopptorn. Smal sandremsa och grässluttningar ovanför det. Blir väldigt fullt fina dagar men det går oftast att hitta platser längst från vattnet, svårare då med parkeringsplatser när det är som flest besökare.
Betyg: 5En bra barnvänlig badplats. Väldigt fint och myssig vik.
Eldförbud så inga grillfolk en stort plus. Jag tycker personligen det borde vara eldförbud i alla bad platser. Ett minus att kjosken är stängd under helg tid. Annars var det en av dom bästa ställen jag har badat på. Får en 5- pga av ej öppen kjosk.
Betyg: 3
En liten badplats med sandstrand, bryggor, omklädningsrum, livboj, soptunnor och lite gräsytor. Ganska mysig.
0 0 2010-06-05 kl. 16:24Betyg: 5
Bra badplats, mycket barnvänligt med boj rep som spärrar av där det börjar bli lite djupare.
0 0 2009-06-30 kl. 22:53Betyg: 4
Mysigt bad med brygga och litet hopptorn. Smal sandremsa och grässluttningar ovanför det. Blir väldigt fullt fina dagar men det går oftast att hitta platser längst från vattnet, svårare då med parkeringsplatser när det är som flest besökare.
0 0 2008-07-29 kl. 14:13Betyg: 5
Lagom stor strand med bra vatten och en liten kiosk med glass, mackor och lite annat smått och gott. Mycket bra!
0 0 2008-07-27 kl. 16:09Betyg: 5
En bra barnvänlig badplats. Väldigt fint och myssig vik.
0 0 2008-07-26 kl. 17:43Eldförbud så inga grillfolk en stort plus. Jag tycker personligen det borde vara eldförbud i alla bad platser. Ett minus att kjosken är stängd under helg tid. Annars var det en av dom bästa ställen jag har badat på. Får en 5- pga av ej öppen kjosk.